درباره شرکت پردیس مهام سبز آوا

شرکت پردیس مهام سبز آوا به مدیریت آقای حسین پیران یکی از شرکت‌های پیشگام و موفق در حوزه احداث گلخانه های تجاری است. این شرکت از سال 1392 فعالیت خود را ابتدا در حوزه احداث گلخانه آغاز کرد و در حال حاضر علاوه‌ بر ساخت گلخانه‌های تجاری و صنعتی در حوزه تولید قطعات سازه گلخانه نیز فعال است. پردیس مهام مجوزهای لازم را از سازمان نظام مهندسی کشاورزی کشور اخذ نموده و برای انجام پروژه‌های شما در هر مقیاسی از آمادگی لازم برخوردار است.

سیاست کاری پردیس مهام براساس اصول استاندارد احداث گلخانه توسط سازمان نظام مهندسی کشور و با بهره گیری از علم روز مهندسی سازه تعیین شده است. در نتیجه  شما با سپردن پروژه خود به ما با خیالی آسوده گلخانه‌های منطبق بر اصول و ضوابط سازمان نظام مهندسی خواهید داشت.
چرا پردیس مهام؟ چون با سپردن پروژه های خود به پردیس مهام دیگر نیاز نیست درگیر خرید قطعات و تجهیزات گلخانه به صورت مجزا باشید؛ زیرا ما خودمان تولید کننده و تامین‌کننده کلیه قطعات و تجهیزات گلخانه از جمله پروفیل ها، ناودانی ها، بست و اتصالات و تجهیزات لازم هستیم تا با خاطری آسوده شاهد پیشرفت پروژه های خود باشید.
امروزه در دنیا کشورها به سبب افزایش بهره‌وری در واحد سطح و کاهش هزینه انرژی، تولید محصولات کشاورزی خود را همسو با فصول مناسب کشت با بهره گیری از سازه های سبک انجام می دهند. لذا خدمات ما به ساخت و تجهیز گلخانه های تجاری محدود نمی‌شود؛ بلکه این مجموعه در حوزه احداث سازه های سبک نت هاوس (House Net) با استفاده از پوشش توری ضد حشره به‌ منظور تولید عمودی محصولات کشاورزی و جلوگیری از خسارت آفات به آنها و همچنین شید هاوس  (Sheid House)  به منظور ایجاد باغهای سرپوشیده با توریهای ضدتگرگ نیز فعالیت دارد.
این پایان فعالیت ما نیست زیرا کارشناسان و متخصصان ما بعد از راه اندازی و افتتاح پروژه، شما را تنها نخواهند گذاشت و همگام با شما از تامین نهاده ها تا کاشت و برداشت محصول شما را یاری خواهند کرد تا با خاطری آسوده شاهد بازگشت سرمایه خود باشید. پس اگر به‌دنبال احداث گلخانه‌های صنعتی و مکانیزه با پوشش پلی اتیلن هستید باعث افتخار ما است که در این مسیر پرپیچ‌وخم با برنامه‌ریزی دقیق و هدفمند شما را همراهی کنیم.

خدمات پردیس مهام سبز آوا شامل چه مواردی می‌شود؟

ما در پردیس مهام سبز آوا کلیه تلاش خود را کرده‌ایم که شما بتوانید با خیال راحت محصولات مدنظرتان را در گلخانه تولید کنید. خدمات ما به صورت کلی شامل موارد زیر می‌شود:

 • مشاوره در زمینه احداث انواع گلخانه از جمله گلخانه‌‌های شیشه‌ای، گلخانه‌های پلی‌کربنات و گلخانه‌های پلاستیک
 • احداث گلخانه‌ براساس استاندارهای جهان و بین‌المللی و استاندارهای تعیین شده توسط سازمان نظام مهندسی ایران
 • طراحی و تولید قطعات مربوط به سازه‌های گلخانه‌ای با مرغوب‌ترین مواد اولیه و استاندارهای بین‌المللی با عمری بلندتر از قطعات موجود در بازار 
 • عرضه قطعات سازه گلخانه‌ای با بالاترین کیفیت به صورت عمده
 • طراحی و راه‌اندازی سیستم‌های مرتبط به سازه‌های گلخانه‌ای از جمله طراحی و راه‌انداز سیستم‌های حرارتی پیشرفته و ساده، طراحی و راه‌اندازی سیستم‌های برودتی مطبوع گلخانه‌ای، طراحی و احداث سیستم‌های اتوماسیون و تغذیه هوشمند گیاهان، طراحی و راه‌اندازی سیستم‌های سایه‌انداز پیشرفته و ذخیره انرژی (Energy Saving)، راه‌اندازی سیستم‌های مه‌پاش پیشرفته مخصوص گلخانه و هر آنچه که گلخانه‌های صنعتی به آن نیاز دارند. 
 • انجام صفر تا صد پروژه احداث گلخانه از جمله طراحی و اجرای سیستم‌های آبرسانی، طراحی سیستم برق‌کشی و اجرای آن، محوطه سازی و هر آنچه که در حوزه عمرانی گلخانه شما به آن نیاز دارد. 
 • نصب سازه‌های وارداتی گلخانه یا سازه‌های تولید شده در ایران با تضمین کیفیت.
 • تولید پروفیل‌های تخصصی گلخانه از جمله لاکینگ، پروفیل U، مقطع‌های اختصاصی گلخانه صنعتی و پروفیل H ترکیبی.

چرا پروژه احداث گلخانه خود را به پردیس مهام سبز آوا بسپارید؟

ما در پردیس مهام در هر مرحله‌ای از احداث گلخانه باتخصص کامل در کنار شما هستیم. اما به‌هرحال باید بدانید که ما چگونه به شما خدمات ارائه می‌دهیم که با اطمینان کامل کار خود را به تیم تخصصی احداث گلخانه ما بسپارید. برخی از مزایای رقابتی ما شامل موارد زیر می‌شود:

 • مشاوره در زمینه احداث
 • احداث گلخانه های صنعتی براساس استاندارهای تعیین شده توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی ایران
 • انجام صفر تا صد (کلید تحویل) پروژه های بزرگ مقیاس در قالب شهرک گلخانه ای براساس استاندارهای تعیین شده توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی ایران
 • طراحی و تولید قطعات مربوط به سازه گلخانه (بست، اتصاالت و پروفیل ها) با بهره گیری از علم مواد جهت بالا بردن کیفیت و عمری بلندتر به نسبت سایر قطعات موجود در بازار
 • تولید پروفیل‌های تخصصی گلخانه از جمله لاکینگ، پروفیل U، مقطع‌های اختصاصی گلخانه صنعتی و پروفیل H ترکیبی.
 • تجهیز گلخانه های صنعتی بوسیله طراحی و اجرای سیستمهای آبیاری، طراحی و اجرای سیستم برق‌کشی ، طراحی و راه‌اندازی انواع سیستم‌های گرمایشی پیشرفته و ساده، طراحی و راه‌اندازی سیستم سرمایشی گلخانه(فن و پد)، طراحی و احداث سیستم‌های اتوماسیون کنترل اقلیم و تغذیه هوشمند گیاهان، راه‌اندازی سیستمهای سایه‌انداز و ذخیره انرژی (Saving Energy)، راه‌اندازی سیستم‌های کنترل رطوبت ازجمله مه‌پاش و فن های سیرکوله مخصوص گردش هوای گلخانه و هر آنچه که گلخانه‌های صنعتی در حوزه تولید به آن نیاز دارند.
 • و در آخر مشاوره کشت و آموزش استفاده صحیح از تجهیزات گلخانه که باعث بالا رفتن راندمان تولید شما خواهد شد

پردیس مهام بعد از اتمام پروژه شما را تنها نخواهد گذاشت و با انجام خدمات مشاوره‌ای در حوزه کاشت و تهیه نهاده نیز شما را یاری خواهد کرد.